Tarihçe

PRO TEKNİK PROJE İNŞAAT MÜHENDİSLİK TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2008 yılından bu güne kadar tecrübeleri ve uzman personelleri ile;

 

Isıtma Soğutma Sistemlerinde REMEHA, PANASONIC, GRUNDFOS, RİSA , 

 

Havalandırma sistemlerinde PANOSONIC,ELICENT, DYNAIR,  ve alanlarında kendini kanıtlamış iş partnerlerimizle birlikte sektörde yerini alarak, iş kuruluşundan bugüne kadar alanında imzası olan tüm işleri başarıyla gerçekleştirmiştir. Firmamız çatısı altında birleşen personel kadromuz daha önce birçok firmada görev alarak profesyonel çalışmaları ile sektörde kendilerini kanıtlamışlardır.

 

Firmamız mühendislik ve ticari alanlarındaki bilgi, tecrübe birikimi ve kültürü ile hızlı ve kaliteli hizmet bekleyen müşterilerimizin/sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktadır.

 

Kalite ve Gelişim

Müşteri sadakatine bağlı kalarak iş etiği ve erdemli iş vizyonunu kendisine ilke edinen firmamız sürekli gelişim göstererek, günümüz değişen koşullarında da samimi ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Sektörde hak ettiği yeri tamamen müşteri memnuniyetine odakladığı ilkeli çalışması ile bulunan firmamız dinamik tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile her geçen gün büyüyerek sizlere hizmete devam edecektir.

 

Saygılarımızla

PRO TEKNİK PROJE ISITMA SOĞUTMA SİS. İNŞ. MÜH. TAAH. İÇ VE DIŞ TİC. İTH. İHR. LTD.ŞTİ

  • Cevizlidere Mah. 1233.Sok No:2-A Çankaya / ANKARA
  • +90 312 215 11 36 - +90 312 215 11 37
  • info@pro-teknik.com.tr - www.pro-teknik.com.tr

ÜCRETSİZ KEŞİF